pomoc drogowa płock

Samochód padł? Potrzebna laweta?

W dalekiej trasie, czy blisko domu… czasami tak się dzieje, że nasze ukochane auto odmawia posłuszeństwa. Znam to z doświadczenia. Nie wiesz co się dzieje, nerwy biorą górę. Tobie się śpieszy a samochód rozkraczony na drodze. Lipa. Nie ma na to rady trzeba dzwonić. W Płocku najlepszą opcją jest laweta Płock. Pan Samochodzik to firma z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają zorganizowaną ekipę i porządny sprzęt. Dlatego jak przydarzy Ci się taka sytuacja dzwoń do nich 696 933 306! Na pewno Ci pomogą.

pomoc drogowa 24h płock

Pomoc drogowa, autoholowanie

Czasami nie trzeba od razu lawety wzywać. Mogą pomóc awaryjnie odpalić Twoje auto. Może to nie taka straszna tragedia się stała? Może zabrakło paliwa? Też tak się zdarza, dowiozą Ci. Zakopałeś się w błocie czy wpadłeś do rowu? wyciągną Cię. A może niedawno kupiłeś samochód, brakuje w nim parę rzeczy, jak lewarek czy koło zapasowe? To też nie stanowi problemu, zresztą cokolwiek stanie się na drodze, śmiało dzwoń do nich.

Posiadają własnych mechaników, serwis i warsztaty samochodowe. W razie problemu naprawią na miejscu, a nawet wypożyczą samochód. Jest to firma, świadcząca kompleksowe usług. Zanim zdążysz pomyśleć, a oni już działają! To się nazywa fachowość, nie?

Posiadamy części oryginalne i zamienne do aut. Nie musisz latać i szukać, a auto możesz bezpiecznie zaparkować na naszym strzeżonym parkingu!

pan samochodzik - pomoc drogowa płock

Przewożenie, transport osób

Potrzebujesz gdzieś pojechać? Nie masz prawa jazdy, albo masz a potrzebujesz kierowcy? Żaden problem, to dla nich pestka. Wskaż kierunek i jedziemy!

Ważne! Świadczą usługi w ramach Assistance!

Zresztą sami się przekonajcie wchodzą na ich stronę, znajdziecie wiele przydatnych informacji takich jak: koszt lawety płock, czy dowiecie się, że transportują maszyny rolnicze, zapraszamy na stronę: pomoc drogowa płock

Zobacz również